Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Získejte tokeny zdarma – využijte Launchpad Binance

0

Ether.fi právě prochází Binance Launchpool! Zde jsou podrobnosti:

 • Ether.fi (ETHFI) je decentralizovaný, nekustodní delegovaný staking protokol.
 • Uživatelé mohou vložit své BNB a FDUSD do samostatných poolů a farmovat ETHFI tokeny po dobu čtyř dnů. Farming začíná 14. března 2024 v 00:00 (UTC).
 • Binance následně zalistuje ETHFI dne 18. března 2024 v 12:00 (UTC). Obchodovat bude možné s páry ETHFI/BTC, ETHFI/USDT, ETHFI/BNB, ETHFI/FDUSD a ETHFI/TRY.
 • Maximální zásoba tokenů ETHFI je 1 000 000 000. Počet tokenů pro Launchpool je 20 000 000 ETHFI (což představuje 2 % z celkového počtu tokenů).
 • Staking podmínky: Je vyžadováno KYC. Maximální hodinový limit na uživatele je 16 666,66 ETHFI v BNB poolu a 4 166,66 ETHFI v FDUSD poolu.

Pokud máte zájem, můžete se zapojit a farmovat ETHFI na Binance Launchpool. Ať se daří! 🚀🌟

Ether.fi je decentralizovaný, nekustodní delegovaný staking protokol s Liquid Staking Derivative tokenem. Co to znamená? Dovolte mi vysvětlit:

 1. Staking a re-staking: Ether.fi umožňuje stakerům vkládat své ETH a následně ho re-stakovat. To znamená, že váš ETH je již aktivně využíván k získávání staking odměn a dále je automaticky znovu stakován za další odměny. Tímto způsobem maximalizujete své výnosy.
 2. Decentralizace: Ether.fi provozuje Operation Solo Staker, což dále decentralizuje síť Ethereum tím, že spouští uzly v různých geografických oblastech. Navíc jste jediným držitelem klíčů, což snižuje riziko spojené s provozovateli uzlů.
 3. eETH: Ether.fi vytváří eETH, což je nativně restakovaný token. To znamená, že eETH je automaticky znovu stakován za další odměny. Můžete ho použít v DeFi aplikacích k maximalizaci výnosů.
 4. Spolupráce s DeFi protokoly: Ether.fi spolupracuje s řadou DeFi protokolů, aby zvýšila užitečnost eETH. Cílem je, aby eETH byl aktivně využíván v DeFi ekosystému.

Pokud máte zájem, můžete se stát validátorem a pomoci decentralizovat síť Ethereum. Ether.fi nabízí dvě cesty pro běh uzlu:

 • Cesta 1: Pro uživatele s existujícím hardwarem, kteří vloží 2 ETH jako zálohu pro provoz validátora.
 • Cesta 2: Pro uživatele s vlastním hardwarem, kteří používají DVT bez nutnosti vkládat 2 ETH jako zálohu.

Ether.fi je podporováno úžasnými investory a spolupracuje s nejlepšími DeFi partnery. Více informací najdete na webu Ether.fi.

Nevíte si rady? Navštivte naše sociální sítě a kontaktujte nás! Rádi vám pomůžeme. 

www.kryptoklub.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *