Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

ZELENÝ DIAMANTOVÝ ÚSPĚCH

0

🎉💚 ZELENÝ DIAMANTOVÝ ÚSPĚCH: ÉVA VASS A JÁNOS OLÁH NA VLNĚ MAVIE! 💚🎉

Toto je příběh dvojice, která nezastavila ani ve svých šedesáti letech a dokázala, že věk není překážkou na cestě za úspěchem! 🚀🌟 Měli jsme tu čest hovořit s tímto neohroženým párem z týmu Hungary Revolution během našeho posledního tréninkového hovoru, kde nám sdělili, jak se jim podařilo dosáhnout Green Diamond pozice u Mavie! 🚀🌟

✨ Postavili své impérium na třech základních pilířích: Společnost, Produkt a Manažeři. Viděli v Mavie a ve svých partnerech historickou příležitost a společně vytvořili globální komunitu. 🔥🌍

✨ Klíče jejich úspěchu:
💭 Nekolísavá víra a odhodlání
❤️ Láska a podpora lidí kolem nich
🤝 Byli silnou součástí týmu
📘 S otevřenou myslí přijímali změny a stále se učili

Náš zelený diamantový pár dosáhl této úctyhodné pozice za pouhých 9 měsíců! A co je nejinspirativnější? Jak říká Éva: “K provozování Green Diamond podnikání potřebujete POUZE JEDNU osobu – A TO JSTE VY!” 💪💎

💡János má pro nováčky u Mavie zlatý tip:
“Využívejte každou akci a snažte se jít stále výš. Vaše vytrvalost vás posune na stejný vrchol! Jsme velmi hrdí nejen na našeho vůdce, ale také na náš tým, který během poslední akce postoupil o 2-3 nebo dokonce 4 úrovně výše.” 🚀

📣 patří k našemu dalšímu hovoru ve čtvrtek 27. července v 18:00 UTC a poslouchejte další inspirativní příběhy a tipy, které vás posunou na vaši vlastní cestu.

🗓 Označte si datum v kalendáři a klikněte zde, abyste se připojili: https://us06web.zoom.us/j/89882496229

Společně vyšplhejme na nové vrcholy s Mavie. Pokud to dokázali oni, DOKÁŽETE to i vy! 💪🌟

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *