Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Šok nabídky bitcoinů pošle cenu BTC na 120 000 $ – Standard Chartered

0

Těžaři bitcoinů budou hromadit BTC a zvyšovat ceny v tomto procesu, přičemž cena BTC má letos v důsledku toho dosáhnout 50 000 USD.
BTC, je v souladu s tím, že letos dosáhne 50 000 USD a v roce 2024 překoná historická maxima, říká Standard Chartered.

Ve zprávě citované médii včetně Reuters z 10. července bankovní gigant oznámil oživení ceny BTC.

Cena Standard Chartered vs. 2023 BTC: Od 5 000 do 50 000 USD
V důsledku seismických změn v institucionálním přístupu k bitcoinu ve Spojených státech se hlavní proud příběhu o největší kryptoměně rychle posouvá.

Standard Chartered, který právě v loňském roce předpovídal pokles ceny BTC až na 5 000 dolarů, nyní věří, že skončí rok desetkrát výše.

BTC/USD by měly v roce 2023 dosáhnout 50 000 dolarů, předpovídá zpráva globálního šéfa výzkumu a hlavního stratéga Geoffa Kendricka.

Poté by se bitcoin měl do konce příštího roku zvýšit na 120 000 USD.

Důvod, věří Kendrick, spočívá v dynamice nabídky. Vzhledem k tomu, že těžaři věnují stále více zdrojů na zachování sítě, prodávají také méně BTC, což vytváří nerovnováhu mezi nabídkou a poptávkou, která se přikloní ve prospěch býků.

„Zvýšená ziskovost těžařů na vytěžené BTC (bitcoiny) znamená, že mohou prodávat méně při zachování přílivu hotovosti, snížení čisté nabídky BTC a zvýšení cen BTC,“ uvádí zpráva.

Standard Chartered je již aktivní v kryptoměnách, přičemž její platforma pro úschovu kryptoměn Zodia získala v dubnu 36 milionů dolarů v kole financování série A.

Znamení pro-bitcoinových časů.
Velká banka předpovídající růžovou budoucnost cen BTC je jen jedním příkladem toho, co analytik nedávno nazval „BlackRock efektem“.

Související: Schválení ETF může zvýšit likviditu bitcoinu, ale nezmění hru — JPMorgan

Krok společnosti BlackRock zažádat o spotový bitcoinový burzovní fond, který zopakovalo několik hlavních správců aktiv, vyvolal obrat v tom, jak mainstreamová média zacházejí s bitcoiny.

Podle Arthura Hayese, bývalého generálního ředitele burzy BitMEX, neochvějný průběh technologických vylepšení po celém světě sám o sobě vystřelí BTC do nebes.

Umělá inteligence je na prvním místě, Hayes věří, že si vybere bitcoin jako svou měnu díky svým jedinečným vlastnostem.

Sbírejte tento článek jako NFT, abyste zachovali tento okamžik v historii a ukázali svou podporu nezávislé žurnalistice v kryptoprostoru.

ZDROJ : https://cointelegraph.com/news/bitcoin-supply-shock-btc-price-120k-standard-chartered