Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

PRODEJ VSTUPENEK LOTTODAY POZASTAVEN PRO MAXIMALIZACI BEZPEČNOSTI-PRODEJ VSTUPENEK ZAČÍNÁ KONCEM TOHOTO ROKU

0

PRODEJ VSTUPENEK LOTTODAY POZASTAVEN PRO MAXIMALIZACI BEZPEČNOSTI 🔒PRODEJ VSTUPENEK ZAČÍNÁ KONCEM TOHOTO ROKU! 🚀

🔹Naše právní oddělení neúnavně pracuje na tom, aby zajistilo, že MaVie Global je v souladu s legislativou na všech trzích, na kterých společnost působí. Po analýze nové a připravované legislativy na některých z největších trhů, na kterých společnost působí, tento týden právní oddělení předložilo silný právní názor radě, ve kterém důrazně navrhli pozastavení předprodeje vstupenek z důvodu, že by vouchery mohly být v některé nově vzniklé legislativě vnímány jako vstupenky. To by znamenalo, že nabízení poukázek by bylo stejné jako prodej vstupenek, pro který by MaVie Global musela mít licenci na hazardní hry, aby je mohla prodat. Představenstvo MaVie Global přijalo právní návrh nenabízet předprodej vstupenek, protože bezpečnost komunity a dodržování legislativy jsou pro společnost nejvyšší prioritou.

„Jsme nejrychleji rostoucí společností v oboru, ale bezpečnost naší komunity a dodržování legislativy budou pro mě a MaVie Global vždy prioritou číslo 1. Jedině tak lze vybudovat dlouhodobou společnost, která bude v příštích 20 letech sloužit desítkám milionů lidí po celém světě. A to je náš jediný cíl – chceme být lídry v prostoru Web3 – ne 1,2,3 let, ale 10, 20, 30 let.“ komentuje Michal Prazenica, generální ředitel MaVie Global, a pokračuje:

„Jsem velmi hrdý na právní tým, že přichází s právními názory, které nakonec chrání celou komunitu. A věřím, že každý, kdo chce být s námi dalších 10 nebo 20 let, chápe, že udržet naši komunitu v bezpečí je jediný způsob, jak dosáhnout našich cílů a změnit miliony životů na cestě.“

PLATFORMA LOTTODAY SE BRZY SPUSTÍ 🍀
Platforma Lottoday je na dobré cestě ke spuštění koncem roku 2023, což znamená, že celá komunita MaVie i mimo komunitu Web3 si budou moci zakoupit vstupenky přes oficiální platformu Lottoday a hrát decentralizovanou loterii ve velmi krátké době!

👉 CHCI SVŮJ GAMING HUB NFT 💳

www.kryptoklub.com

Získej svůj GAMING HUB NFT nyní!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *