Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Od úklidu kanceláře po výhru 60 000 ULX od Ultronu

0

💐Od úklidu kanceláře po 🎊výhru 60 000 ULX od Ultronu🚀

Toto je inspirativní příběh Hồng Hải, vietnamské naděje, která se připojila a vyhrála 60 000 ULX během oslavy 8. září 2022.

Hồng Hải je uklízečka ve Vietnamu a jeden z jejích klientů je Upline v MaVie.

Jednoho dne⛅️, když uklízela kancelář své Upline, její Upline sdílela neuvěřitelnou příležitost v MaVie, v naději, že vzdělává Hồng Hải a pomůže mu s digitálními aktivy. Na aktivaci balíčku však neměla. Její Upline byl tak laskav a půjčil jí 100 USD na aktivaci základního balíčku. Její Upline také zřídil svůj zoom účet, aby se mohla připojit k zoom hovoru a oslavit to s ostatními členy MaVie.

Netušila, že jí osud nadělil příležitost, která jí může změnit život.😀

Darování oznámili generální ředitel MaVie Michal Prazenica a generální ředitel Ultron Shukhrat Shadibekov během oslavy, které se zúčastnilo více než 1000 členů. Jeden šťastný výherce si odnese domů 60 000 ULX.

Michal, 🧞 nositel štěstí, oznámil číslo, které drží Hồng Hải.

Pro našeho šťastného výherce to byl radostný den. Nečekala to.

Poděkovala své Upline za to, že jí dala šanci, MaVie za sdílení platformy, kde může být odměněna, a Ultronovi za fond ULX, který může změnit její život.

Na otázku, co udělala s 60 000 ULX, Hồng Hải hrdě odpověděla, že si koupila balíček v hodnotě 5 000, aby mohla získat více odměn při automatickém sázce.

Moudré.🫰🥰

Gratulujeme, Hồng Hải! 😊😀

Zdroj: https://t.me/ultron_foundation

Začni stakovat nyní. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *