Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Král je mrtev. Ať žije král ULTRON!

0

Král je mrtev. Ať žije král.

Nikdy nepopřu a velmi si budu s vděčností vážit toho, že někdo, do dnes oficiálně nepotvrzený, spustil decentralizovaný blockchain Bitcoinu a tím rozjel úplně novou etapu nejen finančního světa. BTC pro mě bude vždy jako otec, (dnes už spíše praotec :D) těchto moderních technologií.

Vždy jsem měl ale velkou slabost pro Ethereum. Proto, s jakými inovacemi na trh přišlo. To, ale není podstatné zde rozepisovat. I přes jeho možnosti a inovace, mnoho nových aplikací a systémů na jeho druhé vrstvě, mě ale po dlouhém obdivování začal trochu zklamávat. Zejména z důvodu dosti vysokých poplatků, zejména na druhých a dalších vrstvách a také díky tomu, je velmi ovlivněna rychlost transakcí.

Nyní se, ale nečekaně objevuje něco, co začíná svou technologií strkat do kapsy i takové giganty, jako je zmíněné ETH. Praotce BTC srovnávat snad ani nebudu, jde o diametrálně rozlišný prehistorický svět.

A tím, je již dříve několikrát zmíněný Ultron, jeho síť a protokoly. Věřím, že nám již nyní dokazuje velmi nečekané představení, které mnohé překvapuje, ale o to víc věřím tomu, že mnoho zatvrzelých odpůrců, se bude časem také velmi divit, co mince ULX a jeho ekosystém zvládne a přinese na trh.

Tohle je stále jen začátek velké změny a jsem rád, že jsem u toho. Budu to sledovat i za vás, co se zatím tohoto světa bojíte. Ale i tak buďte na pozoru. Tak či tak, nás digitalizace v globálním rozsahu nemine. Otázka zní, zda budeme jen překvapeni a budeme se muset přizpůsobit, nebo budeme připraveni se svobodnými nástroji v rukou.

To jest vše, mé malé zamyšlení.

Nevíte si rady? Navštivte naše sociální sítě a kontaktujte nás! Rádi vám pomůžeme. 

Připoj se k nám nyní. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *