Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

CO JE LOTTODAY?

0

Lottoday je největší decentralizovaná herní platforma Web3 na světě. Od začátku bude platforma nabízet tři různé hry, přičemž ta největší bude mít garantovaný jackpot 1 000 000 USDT. Pokud hledáte šanci na velkou výhru, Lottoday je to pravé místo.

NA JAKÝCH BLOCKCHAINECH BUDE LOTTODAY DOSTUPNÝ?

Lottoday si klade za cíl oslovit uživatele z různých sítí a bude k dispozici na více blockchainech, konkrétně: Binance Smart Chain, Ethereum, Polygon, Tron a Ultron.

JAKÉ HRY BUDOU K DISPOZICI NA PLATFORMĚ LOTTODAY?

V budoucnu se Lottoday rozšíří o desítky různých her. Platforma Lottoday bude spuštěna se třemi hrami: loterií USDT, loterií ULX a predikční hrou na trzích. Loterie USDT a ULX budou hry 6/45, ve kterých si uživatelé vybírají šťastná čísla, zatímco hra predikční trhy slibuje skvělou příležitost pro ty, kteří jsou zkušení správně sázet na pohyb trhu.

CO JE PŘEDPRODEJ LOTTODAY?

Jedná se o příležitost stát se součástí největší herní platformy Web3 na světě prostřednictvím držení Gaming Hub NFT. Držitelé NFT Gaming Hub získají zvláštní právo podílu na příjmech, které platforma vygeneruje z prodeje tiketů (včetně všech her). V předprodeji bude k dispozici pouze omezené množství bodů podílů na příjmech (RSP), takže si tuto jedinečnou příležitost nenechte ujít.

CO JSOU TO RSP A JAKÉ JSOU FÁZE PŘEDPRODEJE?

RSP = “Revenue share point”. Tyto body představují % podílu na příjmech. Čím více RSP máte, tím vyšší denní výplatu můžete očekávat. Více RSP můžete získat buď nákupem v raných fázích, nebo získáním více NFT Gaming Hub.

Využijte vyšší denní odměny včasným nákupem! Předprodej je rozdělen do šesti fází, z nichž každá nabízí jiný příděl RSP na nákupy v Gaming Hubu. Každá další fáze bude mít menší bonusové RSP, takže je nejlepší nakoupit včas.

CO JE GAMING HUB NFT?

Gaming Hub NFT je inovativní způsob využití NFT, který jeho držitelům nabízí možnost sdílet vlastnictví duševních práv k softwaru Lottoday. Vzhledem k tomu, že majitelé NFT sdílejí práva duševního vlastnictví k softwaru Lottoday, mají nárok na příjmy z prodeje tiketů na platformě Lottoday. Při každém prodeji tiketů se 10% příjmů rozdělí mezi držitele NFT Gaming Hub v poměru k jejich celkovému přídělu bodů podílu na příjmech. Zvyšte svůj potenciál příjmů díky vyššímu Gaming Hub NFT

KDO SE MŮŽE ZÚČASTNIT?

Lottoday uzavřela partnerství se společností MaVie Global, aby zajistila exkluzivní předprodej Gaming Hub NFT, které bude dostupné prostřednictvím platformy MaVie Global. Po spuštění služby Lottoday budou mít uživatelé možnost účastnit se her na webových stránkách Lottoday.io nebo později prostřednictvím aplikace Lottoday (Google Play nebo Apple App Store).

Ještě nemáte svůj Gaming hub NFT?

SVŮJ GAMING HUB NFT MŮŽETE KOUPIT ZDE!

Připoj se k nám nyní. 

Nevíte si rady? Navštivte naše sociální sítě a kontaktujte nás! Rádi vám pomůžeme. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *