Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Bitcoin dnes dosáhl nového historického maxima

0

Bitcoin dnes dosáhl nového historického maxima.

Jeho cena překonala hranici 69 000 USD, což je nejvyšší úroveň stanovená v listopadu 2021. Tento milník zvedá BTC na historicky nejvyšší hodnoty. Bitcoin se zdá být nezastavitelný, a obecný sentiment na trhu svítí extrémní chamtivostí po dobu několika týdnů.

Analytik Ali Martinez zkoumal metriku BTC Entity-Adjusted Dormancy Flow, která se používá k předpovídání potenciálních vrcholů trhu. Zjistil, že kryptoměna má “velký prostor jít nahoru” a historicky tato metrika signalizovala vrchol, když dosáhla 1 milionu. Ke dni 19. října to bylo méně než 500 000, což by mohlo naznačovat, že Bitcoin je připraven zaměřit se na cenový cíl 100 000 USD.

Tento rychlý vzestup může být způsoben mánií a FOMO efektem, který by mohl ohrozit vzestup BTC na tyto úrovně, protože spekulanti a krátkodobí držitelé vstupovali na trh prostřednictvím derivátů. Nadměrné pozice pákového efektu oslabují vzestupnou dynamiku.

Bitcoin se stává stále více zajímavým aktivem, a bude zajímavé sledovat, jak se jeho cena bude vyvíjet v následujících týdnech a měsících.

Nevíte si rady? Navštivte naše sociální sítě a kontaktujte nás! Rádi vám pomůžeme. 

www.kryptoklub.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *