Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Aevo Decentralizovaná Burza

0

Vstupte do nového burzovního světa s Aevo, revoluční decentralizovanou burzou (DEX), která přináší inovativní přístup k obchodování s deriváty, jako jsou opce a perpetuální futures. Co to přesně znamená? Představte si Aevo jako místo, kde můžete obchodovat finanční nástroje, jejichž hodnota je odvozena od jiných aktiv, jako jsou kryptoměny, akcie nebo komodity.

Klíčové Informace o Aevo:

  1. Technologie: Aevo běží na vlastním EVM roll-upu, což je technologie propojující se s Ethereum blockchainem. Tento přístup umožňuje provádět obchody mimo řetězec (off-chain), avšak s transparentním záznamem na Ethereum blockchainu pro maximální bezpečnost a transparentnost.
  2. Obchodní páry: Na Aevo naleznete širokou škálu obchodních párů, včetně ETH-USD, BTC-USD, SOL-USD, BNB-USD a mnoha dalších.
  3. Off-chain orderbook: Aevo provozuje off-chain orderbook, což znamená, že informace o nabídkách a poptávkách jsou uchovávány mimo blockchain. Tento přístup umožňuje rychlejší a efektivnější obchodování.
  4. On-chain settlements: I přesto, že je orderbook umístěn mimo řetězec, samotné uskutečňování obchodů (settlements) probíhá na Ethereum blockchainu. To zajišťuje konečnou důvěryhodnost a transparentnost.

Jak Začít?

Je to fascinující platforma, která kombinuje výhody decentralizace s výkonem a rychlostí, aby nabídla uživatelům revoluční zážitek z obchodování. Pokud jste zvědaví na svět obchodování s deriváty na Aevo, můžete se jednoduše registrovat na jejich webové stránce. Pokud chcete podpořit moji tvorbu, můžete využít můj partnerský odkaz ZDE!


Je důležité si uvědomit, že obchodování na burze přináší riziko ztráty finančních prostředků. Vzhledem k volatilitě trhu a možným nepředvídatelným událostem existuje reálná šance, že investor může přijít o peníze. Proto je důležité provádět důkladný výzkum, řádně spravovat své investice a investovat pouze finanční prostředky, které si můžete dovolit ztratit.

Nevíte si rady? Navštivte naše sociální sítě a kontaktujte nás! Rádi vám pomůžeme. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *